Open menu

Onze leidingsploeg

Groepsleiding

groepsleiding@gidsenhemiksem.be

Leidingsploeg

Kapoenen

kapoenen@gidsenhemiksem.be

Kabouters

kabouters@gidsenhemiksem.be

Jonggidsen

jonggidsen@gidsenhemiksem.be

Gidsen

gidsen@gidsenhemiksem.be

Jins

  • Eline Wils

    0478/01.77.17

    eline.wils@gidsenhemiksem.be

  • Ine Nelen

    0471/27.84.03

    ine.nelen@gidsenhemiksem.be

jins@gidsenhemiksem.be
Mail icon

Nog vragen?

Heb je vragen of opmerkingen? Dan kan u de groepsleiding steeds contacteren via het volgende e-mailadres: groepsleiding@gidsenhemiksem.be.

Social icon

Be social!

Gidsen Hemiksem is ook actief op social media. Volg onze Facebook en Instagram pagina voor de laatste nieuwtjes! Tag je berichten met: #gidsenhemiksem.