Open menu

Onze leidingsploeg

Groepsleiding

groepsleiding@gidsenhemiksem.be

Leidingsploeg

Kapoenen

kapoenen@gidsenhemiksem.be

Kabouters

  • Zus Abella

    0495/53.20.33

    zus.abella@gidsenhemiksem.be

  • Zus Ara

    0498/66.48.37

    zus.ara@gidsenhemiksem.be

  • Zus Artaminae

    +32468277261

    zus.artaminae@gidsenhemiksem.be

  • Zus Dolfijn

    0468/18.72.59

    zus.dolfijn@gidsenhemiksem.be

  • Zus Klipdas

    04 68 28 09 34

    zus.klipdas@gidsenhemiksem.be

  • Zus Phaona

    +32499120199

    zus.phaona@gidsenhemiksem.be

  • Zus Sifakas

    0494140308

    zus.sifakas@gidsenhemiksem.be

  • Zus Wani

    zus.wani@gidsenhemiksem.be

kabouters@gidsenhemiksem.be

Jonggidsen

jonggidsen@gidsenhemiksem.be

Gidsen

gidsen@gidsenhemiksem.be

Jins

jins@gidsenhemiksem.be
Mail icon

Nog vragen?

Heb je vragen of opmerkingen? Dan kan u de groepsleiding steeds contacteren via het volgende e-mailadres: groepsleiding@gidsenhemiksem.be.

Social icon

Be social!

Gidsen Hemiksem is ook actief op social media. Volg onze Facebook en Instagram pagina voor de laatste nieuwtjes! Tag je berichten met: #gidsenhemiksem.